GOMA DIMRI MICHELIN PILOT M+S 235 55 R17

Shitet nga: DA 05 Shk 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dimri Michelin Pilot 235-55-R17. Kam 4 copa, te ardhura nga zviccra, perduror ne dimer vetem ne Audi A8 në distancë të gjatë në autostradë jashtë Kosovës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim