GOMA DIMRIT 15

Shitet nga: Isak 28 Nën 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te reja te dimrit te firmes ma te mir origjinale GOOD YEAR 195.65.15 jan te perdorura vetem 2 muj tash i kom hjek se ekam shit veturen e gomat ja kom hjek jsn komplet te reja 4 copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim