GOMA DIMRIT

Shitet nga: GOMA 29 Nën 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE DIMRIT TE NJEJTA NGA GJERMANIA VITI 09 SHUM TE MIRA 195/65/15 VETEM 100 EURO PAK I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim