GOMA ME BANDASH

Shitet nga: Anton Visoka 16 Shk 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Goma me gjith bandash te sapo ardhura nga Gjermania , Te reja . Per me shum info kontaktoni ne numrin 049 185 085 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim