GOMA NOKIAN 225.70.R16

Shitet nga: lavdim 28 Shk 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHiten gomat pak te perdoura te dyjat 30 kurse veq njera 15 euro numri kontaktures 044440939
mund te kontaktoni edhe ne viber +37744440939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim