GOMA PER DIMER-DUNLLOP 4 COPE-GERMANY

Shitet nga: Erion 14 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma e dimrit me fellna per Mercedes,te reja.205/70R14 Sport M&S.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim