GOMA PER DIMER

Shitet nga: GOMA 29 Nën 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN 4 GOMA TE DIMRIT SHUM TE MIRA 100 EURO 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim