GOMA PER DIMER

Shitet nga: GOMA TE DIMRIT 03 Dhj 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 GOMA TE DIMRIT SHUM TE MIRA SHITEN URGJENT 195-65-15 TE NJEJTA TE ARDHURA NGA GJERMANIA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim