GOMA PER DIMER

Shitet nga: GOMA PER DIMER 04 Dhj 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE DIMRIT TE NJEJTA SHUM TE MIRA ME QMIM TE VOLITSHEM TE INPORTUARA NGA GJERMONIA 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim