GOMA PER KAMIONA

Shitet nga: Bujari 28 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per kamiona te gjitha llojet dhe sapo te ardhura nga zvicrra..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim