GOMA PER POLO 185 60 14

Shitet nga: Faton 03 Gsh 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMA PER POLO ME NR 185 60 14 DHE JAN NE GJENDJE SHUM TE MIRE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim