GOMA PER XHIPA

Shitet nga: GOMA 21 Mar 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMAT PER XHIPA 235 85 16 PO ASHTU KAM EDHE KET DUMER TE GOMAV VEQ ATO JAM 235 85 16 C
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim