GOMA PNEUMATIK

Shitet nga: Tahir 17 Shk 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
3 LLOJE TE PNEUMATIKEVE

4 X - 225/70/17 - 70 euro

4X - 215/60/15 - 50 euro

2X - 205/55/16 - 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim