GOMA TE DIMRIT

Shitet nga: GOMA 29 Nën 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE DIMRIT SHUM TE MIRA NGA GJERMONIA 195/65/15 PER NJ QMIM TE VOLITSHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim