GOMA TE DIMRIT

Shitet nga: GOMA 29 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE DIMRIT SHUM TE MIRA NGA GJERMANIA 195/65/15 QMIMI 100 EURO PAK I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim