GOMA TE DIMRIT

Shitet nga: GOMA 03 Dhj 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE DIMRIT SHUM TE MIRA 195-65-15 VETEM 90 EURO PAK I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim