GOMA TE DIMRIT

Shitet nga: GOMA TE DIMRIT 02 Dhj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE DIMRIT SHUM TE MIRA NGA GJERMANIA 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim