GOMA TE DIMRIT

Shitet nga: GOMA PER DIMER 05 Dhj 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA PER DIMER SHUM TE MIRA 195-65-15 NGA GJERMANIA 90 EURO URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim