GOMA TE DIMRIT

Shitet nga: GOMA DIMRIT 07 Dhj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA PER DIMER TE NJEJTA TE MIRA 195/65/15 me QMIM TE VOLITSHEM URGJENT 90 i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim