GOMA TE REJA me fellne 15"

Shitet nga: mini cooper 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e reja( 4 goma) si ne foto ,gomat jane te montuara ne fellne per mini cooper, por nuk jane perdorur.
dimensionet shih fotot
per cdo info
+37744989392
+38649273723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim