GOMA TE VERES 195 65 R15

Shitet nga: Diar Maliqi 19 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMA 4 TE REJA JAN NE GJENDJE SHUM TE MIR PO ASHTU NUK DRIDHIN DHE PO ASHTU KAN GARANCION NE EURO GOMA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim