GOMA TE VERES CONTINENTAL 195 50 15

Shitet nga: Niti 24 Pri 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te veres, dy jane Continental e dy Pirelli, dimenzioni 195 50 15

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim