GOMA TE VERES

Shitet nga: eduard 27 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te veres jan te ruajtura mir jan 2 lloj te gomave gjithashtu bej edhe ndrrim perparsi kan me aparat saldimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim