GOMA te importuar nga ZVICRA

Shitet nga: NTP MENCI Dje 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra:
Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te llojeve te ndryshme, motor, skuter, skija, goma te automjete,frigorifer etj.
Neve mund te na gjeni ne Prishtine ne MAT 1 rruga-Skënder Çeku(afer shkolles 17 SHKURTI-PAVARSIA) si dhe autotregje ne Gjilan te shtuneve, ne Prishtine te dielleve( autotregu te ETC, rruges per Fushekosove), por edhe ne facebook acount:
http://www.facebook.com/NtpMenci
http://www.facebook.com/NtpMenci -ketu mund ti shihni produktet, ta dini qmimin edhe shume gjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim