GOMA

Shitet nga: ISUF 09 Dhj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA PER DIMER TE PERDORURA POR TE MIRA NGA GJERMANIA TE NJEJTA TE BALANSUARA 195-65-15 Insh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim