GOMA

Shitet nga: ISUF 27 Nën 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE NJEJTA TE DIMRIT SHUM TE MIRA 195-65-15 QMIMI 100 EURO PAK I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim