GOMA

Shitet nga: ISUF 27 Nën 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA TE DIMRIT 4 GOMA TE NJEJTA 100 EURO PAK I DISKUTUSHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim