GOMA

Shitet nga: ISUF 28 Nën 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE DIMRIT TE MIRA VITI 09 ISHES URGJENT 195-65-15 VETEM 100 EURO PAK I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim