GOMA

Shitet nga: isuf 28 Nën 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4GOMA TE NJEJTA PER DIMER VITI PRODHIMIT 09 TE MIRA NGA GJERMONIJA 195-65-15 VETEM 100 EURO PAK I DISKUTUSHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim