GOMA

Shitet nga: GOMA 28 Nën 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE DIMRIT SHUM TE MIRA TE NJEJTA NGA GJERMANIA 195/65/15 SHITEN VETEM 100 EURO PAKI I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim