GOMA

Shitet nga: GOMA PER DIMER 02 Dhj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE DIMRIT SHUM TE MIRA NGA GJERMANIA 195/65/15 Vetem 100 EURO PAK I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim