GOMA

Shitet nga: Perparim 11 Pri 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes GOMA

15 per copë

255/55 ZR18
275/40 ZR20
225/65 R17
225/55 R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim