GOMAT per golf 5

Shitet nga: arton 26 Mar 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat per golf 5, 225.45.17 gomat jan ardh nga gjermani konplet 4 copa gomat jan te veress ju mirpres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim