Golf 3 Goma rezervë me 4 vrima 14'' per Golf 3

Shitet nga: Bedi 13 Gsh 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Golf 3 Goma rezervë me 4 vrima 14'' per Golf 3
Gjendja shume e mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim