Golf 4 felne

Shitet nga: Ilir 23 Mar 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 17' me goma, fellnet jane ne gjendje shum te mir. Te interesuarit te kontaktojn. FELLNET jane per golf4 Bora , Passat etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim