Gomë rezerv GOOD YER per WV 125/80/17

Shitet nga: Besnik 07 Sht 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma eshte GOODYER e re e paperdorur 125/80/17 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim