Gomë rezerve per bmw

Shitet nga: Shpend 31 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
E pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim