Gom me bandash per mercedes 608d

Shitet nga: Remi 26 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomen me bandash e pa perdorne
Dhe nje bandash per mercedes 608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim