Gom ngarkuesit

Shitet nga: Goma 10 Mar 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gom ngarkuesit 4 cop te bajtne jan me numer 14.5. 20. 120 euro copen i shes komplet nuk i daj me cop ,kontak ne. NR. 044598378
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim