Goma & Alufellga

Shitet nga: ibra 27 Sht 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma dhe AluFellga te ndryshme me qmime te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim