Goma 14 inch

Shitet nga: Lum 30 Nën 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 14 inch m+s me bandashe në gjendje shumë të mire, per më shumë informata më kontaktoni në numër të telefonit ose edhe në viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim