Goma 175/55/15 ms

Shitet nga: faton 07 Nën 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te importuar nga zvicera
gomat jan pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim