Goma 225/55/16 te veres

Shitet nga: Arsim 10 Jan 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma t veres 225/55/r16
4copa
Ne gjendje te mir


049585484
Viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim