Goma 225 55 16

Shitet nga: g 20 Pri 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 225 55 16 M+S shum te mita te ardhura nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim