Goma 255 50 19 Brigestone te veres

Shitet nga: Bmw 02 Jan 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma 255 50 19 per x5 brigestone. Pak te perdorura te ardhura nga france
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim