Goma 9.5 R 17.5

Shitet nga: Diar 15 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shite goma 9.5/17.5 per tap te par
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim