Goma R16 - C M+S URGJENT !!!!!!!

Shitet nga: bujar 28 Krr 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan me profil 195/ 65/ R16 - C

jan Dimer Vere M+S

te firmes DUNLOP

Jan te kategorise - C, Bejn per Kamioneta - Kombi - Gjipa- Etj, R16 - C

kan qene te montume ne VW T5


3 jan te njejta dhe shum te mira, thepat i kan te mdhej ,ndersa njera eshte tjeter model dhe osht pak me e hargjuar

shiten ndamas ose komplet

qmimi per Cope 25 euro, komplet vin me lire

(kam mbet vetem 3 copa, njera qe ka qene me e vjeter osht shit, kan mbet 3 te mira)

+377 ) 45 699 502 ( Viber


hillta flex bosch hillt shpojse rrafshuse brusalic sharr burmashin vegla pune makita aku makute
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 goma guma gom guma gume bandasha fellne 12 13 14 15 16 17 18 19 coll profil profili te dimrit te veres te perdorta 160 165 170 175 180 60 65 70 75 80 r12 r13 r14 r15 r16 r17
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp wv kombi t1 t2 t3 t4 t5 t6 t7 sprinter fiat
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www.......
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT scoot giant felt mtb merida
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff ...
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim