Goma te reja 195.65.15

Shitet nga: Isak 29 Nën 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma 15 te dimrit te perdorura vetem 3 muaj gomat jan teper te mira te reja te firmes me te fort GOOD YEAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim