Goma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Te ura B QyLaG 12 Krr 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kemi goma 14 15 16 17 18 19 20 M+S dhe te veres kemi dhe te reja fellne dhe me C-e dhe te kamionit te gjitha llojet poashtu dhe te autobusave te rejat jan t prodhimit gjerman per me shum informata na konktaktoni ne numrin 044-420-616 JU mirpresimmm

ju Mirpresim Te Ura Qylagë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim