Goma

Shitet nga: lenti 09 Shk 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e reja 4copa numri(madhsia) 175/70/14 me kater bulona, bejne per audi. Numri tel:049656380
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim